System Plików w Chmurze Cloudea

Przestrzenie Plików

Nowoczesne podejście do projektowania globalnego systemu plików

Przestrzenie Plików Systeme Plików w Chmurze Cloudea zaspokają potrzeby biznesowe związane z przechowywaniem dużych zbiorów danych i plików, w siedzibie i poza nią oraz dostęp do nich na odległość, oferując jednocześnie najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia i gwarancje prywatności.

Podstawowa Architektura

Przestrzenie plików zapewniają jednolitą, współużytkowaną, globalną przestrzeń nazw systemu plików na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Jest to rozwiązanie oparte wyłącznie na oprogramowaniu, które zapewnia inteligencję umożliwiającą proste przechowywanie obiektów jako wysokowydajne, współużytkowane woluminy systemu plików i dostępne z dowolnego miejsca.

Przestrzenie plików zostały zaprojektowane od podstaw, aby rozwiązać ograniczenia zarówno protokołów NFS, jak i SMB.

Jest to nowoczesny system plików, który działa równie dobrze w sieciach LAN i WAN, ma wysokowydajną architekturę współbieżnego przesyłania strumieniowego, zredukowaną liczbę rozmów sieciowych i bardzo solidny model bezpieczeństwa oraz jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi.

Doświadczenia bliskie lokalnemu dostępowi do plików

Co ważniejsze, technologia ta zapewnia niemal lokalne wrażenia użytkownika, nawet podczas uzyskiwania dostępu do danych na odległość. Z perspektywy wysokiego poziomu funkcjonuje ona jak pamięć masowa lub serwer plików podłączony do sieci, ale zarówno klienci, jak i repozytorium danych mogą znajdować się w dowolnym miejscu. Wszystkie autoryzowane urządzenia klienckie mogą przeglądać ten sam współużytkowany zestaw danych i uzyskiwać do niego dostęp, niezależnie od ich systemu operacyjnego lub lokalizacji, o ile mają dostęp sieciowy do magazynu obiektów.

Umów się z nami na indywidualną rozmowę

Masz pomysł i chcesz omówić jego realizację?

Zaproponuj nam termin w dzień powszedni w godzinach 9-17

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Masz pomysł i chcesz omówić jego realizację?

Porozmawiajmy