Czy Twoje pliki są zakładnikami chmury?

  System Plików w Chmurze Cloudea

  Wszyscy wiodący dostawcy obiektowej pamięci masowej naliczają opłaty za pobieranie danych czyli ruch wychodzący z pamięci masowej. Nasz System Plików w Chmurze Cloudea jest pod tym względem inny: nie pobieramy opłat ani za wysyłanie ani za pobieranie!

  Pamiętacie (a może jeszcze korzystacie) z abonamentów telefonów komórkowych naliczających opłatę za każdą minutę rozmowy? Takie opłaty nie miały i nie mają racji bytu, ponieważ po prostu nie są dostosowane do potrzeb użytkowników. Teraz – po wielu latach – w ramach abonamentu za jedną niską opłatę u większości operatorów rozmawiamy bez ograniczeń czasowych w ramach jednej opłaty miesięcznej.

  Taka sama sytuacja jak przed laty w telekomunikacji panuje obecnie wśród dostawców magazynów pamięci w chmurze. Nieprzewidywalne opłaty za ruch wychodzący są obecnie największą przeszkodą w migracji danych do chmury!

  Czas to zmienić! Jeżeli Twój operator pamięci w chmurze nalicza opłaty za pobieranie Twoich plików, to jest to przeszkodą w migracji danych do chmury. Zapłacisz za każdy pobrany bit! A przecież Twoje pliki nie powinny być zakładnikiem Chmury! Wyobraź sobie, że masz w chmurze dostawców takich jak Amazon, Google, Microsoft przykładowo 10 TB plików. U nich zapłacisz nie tylko za przechowywanie, ale za każdy pobrany bit. A co będzie, jeżeli zechcesz pobrać wszystkie pliki do Twojej lokalizacji? Za pobranie 10 TB zapłacisz według aktualnego cennika (23.03.2021) 921,51 USD. To jest dużo więcej niż za samo przechowywanie!

  Rozwiązaniem jest System Plików w Chmurze Cloudea! Nie pobieramy opłat za transfer przychodzący i wychodzący! W każdej chwili bez dodatkowych opłat możesz pobrać wszystkie Twoje pliki do dowolnej lokalizacji! Cloudea oferuje strumieniowe przesyłanie zwiększając szybkość dostępu do plików nawet 100 krotnie w porównaniu z tradycyjnymi technologiami. Migawki pozwalają w razie konieczności powrócić do starszych wersji plików. System Plików umożliwia pracę na dużych plikach (na przykład grafikach, audio i wideo, CAD) bezpośrednio w chmurze. Cały system plików jest szyfrowany kluczem klienta. Dostawca nie zna zawartości Twojego Systemu Plików w Chmurze Cloudea!

  Zapoznaj się z technologią, która uwożliwi Ci najszybszy, najbezpieczniejszy i nieograniczony System Plików w Chmurze!

  Tagi: